• Adres: Nuh Naci Yazgan Caddesi No:21 Melikgazi / Kayseri
  • +90 352 222 69 69
  • bilgi@so-ep.com
Adres: Nuh Naci Yazgan Caddesi No:21 Melikgazi / Kayseri

Fue Saç Ekimi

Fue Saç Ekimi

Saç bölgesinde yaşanan problemler, kadın ya da erkek birçok kişinin ortak sorunudur. Fakat saç dökülmesi sorunu özellikle erkeklerde çok daha sıklıkla görülen, yaygın problemlerdir. Saçların var oluşundan beri varlığını koruyan saç dökülmesi problemi, birçok çözüm ile giderilmeye çalışılmış yaygın bir sorundur. Saç ekimi tedavisi bu çözümlere en iyi örnektir. 2000 yılından öncede çeşitli saç dökülmesi için saç ekimi yöntemleri uygulanmıştır.

Fut adı verilen yöntemle birçok hastaya saç ekilmiştir. Fakat 2000 yılından sonra ortaya çıkan fue saç ekimi tedavisi tüm bu diğer teknikleri ortadan kaldırmayı başarmıştır. Fue saç ekimi tedavisindeki fark, operasyonun kesinlikle cerrahi olmamasıdır.

Kafa bölgesinde herhangi bir kesi açılmayacak dolayısıyla dikiş işlemi de yapılmayacaktır. Bu yöntem kafa bölgesinde dikiş izi olmamasını sağlayacak ve bu sayede kişi hiç operasyon geçirmemiş gibi görünecektir. Saçların büyük oranda çıkmasını sağlayan bu teknik sayesinde, dökülmeye bağlı olarak oluşan kelleşmeler giderilecek ve saçlar çıkmaya başladıktan sonra var olan tüm boşluklar doldurulacaktır.